Najdi EMS studio ve svém okolí!

EMS změnil můj život!

„Zde je můj příběh:

Už jako dítě jsem byla objemnější, ale s přibývajícím věkem se mi ukládalo více a více tuku do mých boků. Kvůli své váze jsem zažívala šikanu, díky které jsem byla frustrovaná a jedla čím dál tím více. V té době jsem byla zoufale nešťastná, ale neměla jsem sílu svoji situaci nějak měnit, dokud jsem si před dvěma lety nepřečetla článek o EMS tréninku!

Sebrala jsem veškerou odvahu a šla jsem se podívat na den otevřených dveří. Dostala jsem spoustu užitečných informací a rad a přihlásila se na zkušební lekci.

Lisa zhubla díky EMS tréninku 50 kg!

A pak se změnil celý můj život… vzpomínám si, jak jsem se napasovala toho těsného oblečku, který byl tak obtažený, že jsem si v něm připadala neskutečně tlustá! Nikdy v životě jsem se necítila tak moc v rozpacích.

Ihned na první lekci jsem si koupila permanentku. Po třech týdnech jsem se navíc zapsala na kurz výživového poradenství. Tím se můj život změnil od základů.

Zhubnula jsem 50 kg, ztratila jsem polovinu procent svého tuku, přestala jsem brát prášky proti bolesti a začala jsem cvičit 5x týdně.

Nikdy bych takové změny nemohla dosáhnout nebýt Ems tréninku a mého fantastického trenér Fabia Melise! „

 

Pro vizuální porovnání: fotka vlevo zachycuje Lisu dva týdny před prvním tréninkem a druhá fotka je o dva roky starší.

zdroj

Ještě nemáte vybrané své EMS studio?

Začněte zde